Smith's Pies

Voňavá krusta těsta, v ní se skrývající náplň z kvalitního masa, sýra a koření. To jsou tradiční britské koláče, které připravují manželé Smithovi.

Smith's Pies - Pan Smith je rodilý Londýňan a jeho paní v Anglii spoustu let žila. Po návratu jim chyběla tradiční kuchyně a tak se pustili do experimentu, zda půjdou britské slané koláče péci i v ČR. Jde to a ač je tento rok pro na na Jiřáku tím prvním, obliba této pochoutky narostla až do… vyprodaného pultu.  Jak sami manželé říkají, v Čechách je trochu jiný trh a ten úplně nejtradičnější koláč, plněný vnitřnostmi není to pravé. A tak si s náplněmi pohrávají v závislosti na zákaznících, ochutnat tak můžete chutě nám blízké i exotičtější, ale všechny dotažené do posledního detailu :)

Pakliže jste zastánci tradičních quichů, tak si také přijdete na své, paní Smithová se rozhodla, že se pustí i do této formy slaných chutí s tím, že to bylo logickým krokem, který doplňuje jejich sortiment. Pakliže máte chuť na oběd, který pro vás možná není úplně typický, nebo jen na nějakou slanou svačinu, chuťovku… Slaný koláč předčí vaše očekávání :)

Neváhejte, zkoušejte nové chutě a doražte na anglický oběd na Jiřák!